V současné době hledáme zaměstnance na tyto pozice:

- akademický pracovník

V případě, že jste si nevybrali, ale přesto byste na VFU rádi pracovali, pošlete svůj životopis na mokraji@vfu.cz. Jakmile se objeví vhodná volná pozice, ozveme se Vám.

Děkanka Fakulty veterinární hygieny a ekologie Veterinární a farmaceutické univerzity Brno vypisuje výběrové řízení na obsazení míst

akademický pracovník

Ústav biologie a chorob volně žijících zvířat

1 pracovní místo – úvazek 1,0 (případně 2 x 0,5), nástup 1. 9. 2020

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru veterinární lékařství nebo v příbuzných oborech
  • připravované, probíhající nebo dokončené doktorské studium (Ph.D.)
  • kompetence realizovat vědeckou činnost a výuku zejména v oblasti biologie (obecná a molekulární biologie) a biofyziky v českém a anglickém jazyce
  • vědecká činnost doložitelná recentními publikacemi

Ústav ochrany a welfare zvířat a veřejného veterinárního lékařství

1 pracovní místo – úvazek 1,0 (zástup za MD), nástup 1. 8. 2020

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru veterinární lékařství nebo ochrana zvířat a welfare
  • komunikativní znalost AJ
  • publikační zkušenosti
  • předpokládané zaměření: ochrana a welfare zvířat, veterinární péče

1 pracovní místo – úvazek 0,3, nástup 1. 8. 2020

Požadavky:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na statistiku
  • předpokládané zaměření: statistika a informatika

Náplň práce:

  • pedagogická činnost (výuka a příprava na výuku, organizace výuky, zkoušení)
  • výzkumná a publikační činnost v oboru výuky a výzkumného zaměření ústavu
  • administrativní práce spojené s výukou a výzkumem

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zázemí prestižní univerzity
  • stravenky (možnost stravování v areálu univerzity)
  • 8 týdnů dovolené
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • pracoviště v blízkosti centra Brna s možností bezplatného parkování

K písemné přihlášce je nutno doložit profesní životopis, kopie dokladu o dosaženém vysokoškolském vzdělání, kopie dokladů o pedagogické a vědecké hodnosti, přehled o odborné činnosti, seznam publikací, písemný souhlas s využitím osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Podklady zasílejte do 5. 7. 2020 elektronicky na e-mailovou adresu pribylovad@vfu.cz nebo písemně na personální oddělení VFU Brno, Palackého tř. 1946/1, PSČ 612 42.

Proč studovat na VFU

Pro Brno tehdy rozhodla jeho centrální poloha v nově vzniklém státě a také snaha přispět k počeštění města. Brno tak získalo po České technice založené v roce 1899 svou druhou univerzitu.

Více zde

Uplatnění absolventů

Více zde

Partnerské školy

Více zde

TEXT